Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Stare Włóki – Oferty sprzedaży i najmu domów na Warmii i Mazurach

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Spręcowo(Stare Włóki + 21 km)

999 000 zł102,85 m² 9 713,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 217 m²

Siedlisko w sercu Warmii blisko Olsztyna, pełne ciszy, harmonii i przestrzeni Spręcowo 62, gmina Dywity (powiat olsztyński) ok. 12 km od centrum Olsztyna, w otoczeniu lasów i łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mazurskie,Olsztyn(Stare Włóki + 23 km)

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:148 m²

Przestronny dom dla dużej rodziny z ogrodem i garażem Osiedle Mazurskie, ul. Olecka, olsztyn, 165 m2, jedna z najmniej zakorkowanych dzielnic Olsztyna! To idealna propozycja dla większej.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem

Likusy,Olsztyn(Stare Włóki + 23 km)

2 450 000 zł400 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:782 m²

Rezydencja tuż przy jeziorze olsztyn likusy Luksusowa, ze smakiem urządzona willa z pięknym widokiem na jezioro Ukie l . Ogrodzona, ok. 400 metrowa willa usytuowana na działce z efektowną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grunwaldzkie,Olsztyn(Stare Włóki + 23 km)

1 198 000 zł151 m² 7 933,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Posiadamy w sprzedaży skrajną część domu o zabudowie bliźniaczej posadowionego na obszernej działce w centrum Olsztyna na Osiedlu Grunwaldzkim, na ul. Na Skarpie 10. Lokalizacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Domagały

Kieźliny(Stare Włóki + 19 km)

1 499 000 zł134 m² 11 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Kieźliny, gm.Dywity - Oferujemy do sprzdaży Dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin lub prowadzenia działalności gospodarczej w oddzielym budynku. - w skład nieruchomosci wchodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kiemliczów

Gutkowo,Olsztyn(Stare Włóki + 23 km)

1 500 000 zł183 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji. Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zalbki

Zalbki(Stare Włóki + 17 km)

2 190 000 zł591 m² 3 705,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 900 m²

Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej wsi Zalbki w gminie Dywity, zaledwie kilka minut od Olsztyna. Duża, zadbana działka o powierzchni 1,19 ha z licznymi drzewami, stawem, altaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Przysiółek Górny,Dobre Miasto(Stare Włóki + 24 km)

529 000 zł240 m² 2 204,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:471 m²

Przestronny dom jednorodzinny w Dobrym Mieście - blisko natury, do aranżacji Lokalizacja pełna harmonii. Odkryj urok Dobrego Miasta, położonego zaledwie 25 km na północ od Olsztyna - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Mazurskie,Olsztyn(Stare Włóki + 23 km)

630 000 zł91 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnym punkcie na Osiedlu Mazurskim! Dom z potencjałem - do własnej aranżacji! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Włóki

Stare Włóki,warmińsko-mazurskie

179 000 zł120 m² 1 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:423 m²